Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców

Data publikacji: 2018-10-16, Data modyfikacji: 2018-10-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Mówiąc o inwestycjach w pierwszej kolejności zawsze wymienia się te największe. W przypadku Leszna wśród takich tegorocznych dużych zadań są choćby nowa Szkoła Podstawowa nr 4 w Zaborowie, zmodernizowane Przedszkole Miejskie nr 7 i internat Zespołu Szkół Rolniczo-Budowlanych, budowa ulicy Wilkowickiej i łącznika starej drogi krajowej nr 5 z nową trasą ekspresową S5. Jednak w mieście realizowanych jest też sporo mniejszych i mniej kosztownych projektów. Wszystkie mają wspólny cel - poprawić jakość życia mieszkańców. Na zdjęciach pokazujemy niektóre tegoroczne inwestycje. Zobacz całość

Pełna treść wiadomości na: leszno.pl/Dla_bezpieczenstwa_i_wygody_mieszkancow.html
leszno.pl, Źródło artykułu: leszno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leszczyński

  Powiat leszczyński – z siedzibą w mieście Leszno, nie należącym do powiatu. Do powiatu zaliczają się gminy: Osieczna, Rydzyna, Krzemieniewo, Lipno, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice oraz miasta Osieczna i Rydzyna. Na terenie ziemi leszczyńskiej znajduje się wiele jezior, m.in.: Jezioro Białe-Miałkie, Jezioro Breńskie, Jezioro Brzeźnie, Jezioro Linciusz, Jezioro Maszynek. 


  Duże skupisko jezior stanowi olbrzymia atrakcję turystyczną, zwłaszcza dla wędkarzy, którzy ochoczo odwiedzają powiat. Dla pozostałych turystów powiat ma w ofercie szlaki piesze i rowerowe. Przykładem znanych i ciekawych szlaków rowerowych jest Szlak Wiatraków, liczący aż 42 kilometry, wiatraki bowiem odgrywają w Wielkopolsce istotną rolę od XIV wieku.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola