Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs Nie Marnuj - Segreguj

Data publikacji: 2018-12-13, Data modyfikacji: 2018-12-15
A A AWydrukDrukuj  
 
NIE MARNUJ -> SEGREGUJ to hasło tegorocznej kampanii adresowanej do wszystkich mieszkańców Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego. Cztery grafiki, które spotkać można na bilbordach, przystankach komunikacji miejskiej, autobusach komunikacji miejskiej, w urzędach, na naszej stronie internetowej, na facebooku oraz w lokalnych mediach takich jak: panorama leszczyńska, gazeta ABC, życie Gostynia, życie Rawicza, portal www.elka.pl ukazują odpady jako surowce, z których powstać mogą nowe rzeczy. Chcielibyśmy aby przekaz ten dotarł do jak największej liczby osób, a treść graficzna przedstawiająca możliwości wykorzystania odpadów zachęciła mieszkańców KZGRL do segregacji odpadów komunalnych. Korzyści płynących z segregacji odpadów jest bardzo wiele. Dziś chroniąc środowisko dbasz nie tylko o przyszłość Ziemi i całego ekosystemu ale również o Twoją przyszłość oraz przyszłość Twoich dzieci i wnuków. Segregacja jest modna! Tak, to racja – teraz wszystko co „eko” zyskało prestiżu, warto by było jednak chwalić się eko stylem życia poprzez realne, a nie zadeklarowane działania dla środowiska. Zobacz całość

Pełna treść wiadomości na: leszno.pl/Nie_Marnuj_-_Segreguj_kampania_bilbordowa.html
leszno.pl, Źródło artykułu: leszno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leszczyński

  Powiat leszczyński – z siedzibą w mieście Leszno, nie należącym do powiatu. Do powiatu zaliczają się gminy: Osieczna, Rydzyna, Krzemieniewo, Lipno, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice oraz miasta Osieczna i Rydzyna. Na terenie ziemi leszczyńskiej znajduje się wiele jezior, m.in.: Jezioro Białe-Miałkie, Jezioro Breńskie, Jezioro Brzeźnie, Jezioro Linciusz, Jezioro Maszynek. 


  Duże skupisko jezior stanowi olbrzymia atrakcję turystyczną, zwłaszcza dla wędkarzy, którzy ochoczo odwiedzają powiat. Dla pozostałych turystów powiat ma w ofercie szlaki piesze i rowerowe. Przykładem znanych i ciekawych szlaków rowerowych jest Szlak Wiatraków, liczący aż 42 kilometry, wiatraki bowiem odgrywają w Wielkopolsce istotną rolę od XIV wieku.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola