Belka
Niedziela, 5 Maja 2024   imieniny: Irena, Waldemar, Iryda
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Wulkan z kuchennych składników i cukierkowa tęcza, czyli półkolonie w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lesznie [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2019-07-04, Data modyfikacji: 2019-07-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Leszczyńskie Centrum Biznesu z siedzibą w Inkubatorze Przedsiębiorczości przygotowało dla dzieci dwa turnusy półkolonii o nazwie „Tropem Letniej Przygody”. Ich uczestnicy biorą udział w różnych zajęciach, łączących przyjemne z pożytecznym, bowiem wynoszą z nich wiedzę, a przy okazji nieźle się bawią. Przeprowadzają eksperymenty chemiczne, wychodzą do kina i teatru miejskiego, uczęszczają na warsztaty naukowe i poznają tajniki przedsiębiorczości. Innymi słowy – nie nudzą się.

Pełna treść wiadomości na: leszno.naszemiasto.pl/artykul/wulkan-z-kuchennych-skladnikow-i-cukierkowa-tecza-czyli,5193505,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
leszno.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: leszno.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    leszczyński

    Powiat leszczyński – z siedzibą w mieście Leszno, nie należącym do powiatu. Do powiatu zaliczają się gminy: Osieczna, Rydzyna, Krzemieniewo, Lipno, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice oraz miasta Osieczna i Rydzyna. Na terenie ziemi leszczyńskiej znajduje się wiele jezior, m.in.: Jezioro Białe-Miałkie, Jezioro Breńskie, Jezioro Brzeźnie, Jezioro Linciusz, Jezioro Maszynek. 


    Duże skupisko jezior stanowi olbrzymia atrakcję turystyczną, zwłaszcza dla wędkarzy, którzy ochoczo odwiedzają powiat. Dla pozostałych turystów powiat ma w ofercie szlaki piesze i rowerowe. Przykładem znanych i ciekawych szlaków rowerowych jest Szlak Wiatraków, liczący aż 42 kilometry, wiatraki bowiem odgrywają w Wielkopolsce istotną rolę od XIV wieku.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola